حتمماً برای همه تون پیش اومده در یک تضاد و تعارض گرفتار شده باشید. یعنی بین دوتا موقعیت قرار بگیرید، یا هر دو موقعیت را بخواهیم و تمایل و کشش داشته باشیم به سمتشون و یا موقعیت ها را اصلاً نخواهیم.همه ما میخواهیم که این تضادهای درونی وجود نداشته باشند. ممکنه که بخواهیم خیلی زود از شرشون خلاص بشیم.

برای این مسئله راهکارهای زیادی وجود داره. میتونیم روی عزت نفس کار کنیم یا میتونیم اهدافمون رو اولویت بندی کنیم.
اما من میخوام با همدیگه برگردیم به قبل از تضاد درونی، ببینیم چرا به وجود آمده!
من به چشم یک موهبت و هدیه بهش نگاه می کنم، به خاطر اینکه کمک میکنه محیط اطرافمو بررسی کنم. افکارمن چند سال قبل به نوعی چیده شده اندو انتخاب هایی را انجام دادند که من الان افتادم در دوراهی، افکار من و رفتار من چند سال پیش یک مرد یا یک زن را برای ازدواج انتخاب کردند، افکار من چند سال پیش این رشته دانشگاهی انتخاب کرده،افکارمن تصمیم گرفته بچه دار بشه، همین افکار باعث شده من دچار یک تضاد بشم.
در انتخاب کردن دو موقعیت متضاد من پیشنهاد می کنم وقتی که درگیر تضاد میشیم و میخواهیم انتخاب کنیم تلاش نکنیم که خیلی سریع یک انتخاب داشته باشیم. تلاش نکنید تا حال بدی که این تعارض و تضاد بهتون داده زودتر حل و فصل بشه، من پیشنهاد می کنم که موقعیت هایی که دچار تضاد و تعارض میشیم سریع انتخاب نکنید.
یکم خودتون رو به خلوت دعوت کنید یه چایی برای خودتون بریزید و فکر کنید که چی شد که اینطوری شد! این بیشتر کمک میکنه. به شما حال آرامبخش دائمی خواهد داد. فرار نکنید. این رسم و رسوم شجاعان است.
موفق باشید .
نسرین افشاری

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اشتراک گذاری مطلب

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn