این password تمام مردهای دنیا است !
پسر را نترسانید
 بعضی دخترها هستند با مطالعه  کتابهای ارتباط و ازدواج  و شرکت در برخی کلاسهای مهارتهای ارتباطی ، خیلی چیزها را میدانند ولی  کم کم نقاب همه‌چیزفهمی میزند، چیزی که باعث ترس پسرهای اطراف شان میشود. اصلا بحث این نیست که پسر دنبال دختر بیعرضه میگردد. نکته این است که شما میتوانی باعرضه باشی ولی مردم  را نترسانی. مشکلی که در دخترهای تحصیل کرده با عرضه داریم این است که به موقع نمی‌توانند از موقعیت کاری و تحصیلی خود   تغییر کنند به یک همراه عاطفی خوب emotional partner   این سوییچ کردن بسیار مهم است و دخترانی که همیشه قدرتهای خود را به رخ میکشند  همانقدر خنده دار و تاسف بار است که یک دکتر موفق در بیمارستان و مطب ،  بخواهد در مسائل عاطفی هم از موضع قدرتو فهم پزشکی اش صحبت کند. چون دکترها خیلی به قدرت متصلند !
مردم در همه جای دنیا بهشون احترام میگذارند و در جایگاهی رفیع مینشانندشان اما اگر این حس مردم با حس تواضع طبیب همراه نشود رفتاری خطرناک درست میکند .
✔️البته همینجا تاکید می کنم، ما با قدرتمند بودن دختر که مشکلی نداریم، ولی در رابطه ای که با پسر دارد، پسر دوست دارد ناخدا باشد. تو نباید  قدرت نمایی کاری و تحصیلی ات را در جایی بیاوری که ارزشی ندارد و کاری  کنی که او حس بد بهش دست بدهد همسر شما میتواند ناخدای کشتی زندگیتان باشد و در عین حال شما محترم باشید و ملکه این درگاه  . یادمان باشد که مرد و زن با هم برابر نیستند، متفاوتند . نه متفاوت در عقل و روح بلکه در جسم و روان  و اگر این تفاوت در تصمیمات زندگی در نظر گرفته نشود ، اتفاقات تلخی رخ خواهد داد . اگر برگردیم به بحث خودمان همان دکتر، اگر بخواهد با همسرش از موضع قدرت حرف بزند خیلی مسخره است، همین قاعده را می توانیم ببریم به ارتباط یک زن قدرتمند با همسرش! این سوئیچ کردن یک بازی روانی است که من بتوانم آگاهانه وارد یک رابطه عاطفی معقول شوم. مردها دختر قدرتمند را دوست دارند، ولی برای ازدواج  با او تردید می‌کنند.
✔️از طرفی دیگر، گاهی دختری زیادی خودش را ضعیف و وابسته نشان می دهد که این هم همان بی‌تعادلی است. آدمها  را  نباید ترساند. ترساندن مرد اینطور است: آرامشش را  بگیری، جلوی پیشرفتش را بگیری و با او لذت نبری . مردها با زنی ازدواج میکنند که هم با او لذت ببرند هم پیشرفت کنند و هم آرامش داشته باشند. اینpassword  برای تمام مردهای دنیاست!

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اشتراک گذاری مطلب

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn